• grs.danismanlik03@gmail.com
  • İletişim ; 0850 241 78 98

AKCAN KAYNAK 0536 4493448 istanbulda kaynak makinaları satışı ve tamiri yapanlar

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
282 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: CELİL AKCAN
  • ADRES: Aydınlı Mh. Tem Yanyol Melodi Sk. Bilmo San. Sit. No: 2/44 Tuzla / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 593 4148
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Akcan Kaynak ve Servis Hiz. San. Tic. Ltd. Şti 2012 yılından günümüze, İstanbul – Şeker Pınar’da 300m2’lik kapalı alanda faaliyet gösteren, tecrübeli ve sektöründe öncü bir firmadır.
Firmamız günümüzün gelişen teknolojileri ve bu teknolojilerin ülkemizde hızla yaygınlaşması sonucu meydana çıkan problemleri çözme konusunda, her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmek hedefindedir. Temel hedefimiz Ülkemizin her bölgesindeki müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile problemlerine çözüm olmaktır. Firmamız genel olarak 3 ana grupta faaliyet göstermektedir; Elektronik Kart Onarımı;
Elektronik kontrollü cihazlarda bulunan kartlara, en son teknoloji test cihazları ile tecrübeli teknik kadromuzla, çok uygun maliyetlere onarım hizmeti vermekteyiz. Çoğu zaman elektronik kontrollü cihazlardaki problemler doğru kişilere ulaşmadığı için çözümsüz kalır, zaman ve maddi kayıplara neden olur. Elektronik cihazlarınızdaki problemlere hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlerde onarılması konusunda, firmamız siz müşterilerimize her zaman tam destek vermek için görevdedir.
Kaynak ve Kesme Makinaları Onarımı;
Firmamız, her hangi bir marka ve modele bağımlı kalmadan, ülkemiz sanayisinde kullanılan tüm kaynak ve kesme makinalarına servis ve teknik danışmanlık hizmeti yanında, periyodik bakım anlaşmaları da yapmaktadır. Günümüzün gelişen teknolojisi karşısında payını alan kaynak ve kesme makinaları, yapıları gereği karmaşık elektronik sistemlerden oluşmaktadır. Bu konuda müşterilerimize en iyi ve hızlı hizmetti verebilmek adına, firmamız bünyesinde görev alan ya da görev alacak olan tüm teknik personel, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır ve seçilmektedir. Firmamız, bu sektördeki yeni gelişen teknolojileri sürekli takip etmekte ve organize etmiş olduğu eğitim süreçleri ile teknik yeterlilik konusunda en üst seviyeye çıkmaktadır.
Firmamız, Gedik, Atiker, Nuriş. Özen, Hylong Ve Işık Kaynak Makinalarının yetkili servislik hizmetini vermektedir. Özellikle sektöründe adını kanıtlamış Lincoln Electric, Esab, Miller, Kemppi, Expressweld, Fronius kaynak ve kesme makinalarının teknik konularında uzmanlaşarak özel servis hizmeti de vermektedir. Her çeşit kaynak makinasına ait torç ve bağlantı ekipmanlarının onarımını, özel test sistemleri kullanarak tamirini yapmaktadır.
Satış ve Yedek Parça;
Firmamız bünyesinde kaynak ve kesme makinaları, bu makinalara ait aksesuar ve yedek parça satışı yapılmaktadır. Ayrıca Gedik, Atiker, Nuriş. Özen, Hylong Ve Işık Kaynak Makinalarının Yetkili Satış Noktası olan firmamız, ülkemiz sanayisinde kullanılan tüm kaynak ve kesme makinalarına ait orjinal yedek parça ve aksesuarı, geniş tedarikçi ağı sayesinde, hızlı ve ekonomik biçimde temin etmektedir. Zamanınızı iyi değerlendirip, maddi kayıplardan kaçınmak, hızlı, güvenilir ve kaliteli servis hizmeti için Akcan Teknik Servis Hizmetleri olarak, her zaman yanınızdayız.
AKCAN KAYNAK 0536 4493448,
akcan kaynak 0536 4493448,
istanbulda kaynak makinaları satışı,
istanbulda 2. el kaynak makinaları satışı,
istanbulda kaynak makinaları tamiratı,
istanbulda inverter kaynak makinaları tamiratı,
tuzlada kaynak makinaları satışı,
tuzlada 2. el kaynak makinaları satışı,
tuzlada kaynak makinaları tamiratı,
tuzlada inverter kaynak makinaları tamiratı,
istanbul tuzlada elektronik kart onarımı,
tuzlada kaynak ve kesme makinaları onarımı,
tuzlada gedik yetkili servis hizmeti,
istanbul tuzlada atiker yetkili servis hizmeti,
tuzlada nuriş yetkili servis hizmeti,
istanbul tuzlada özen yetkili servis hizmeti,
tuzlada hylong yetkili servis hizmeti,
istanbul tuzlada ışık kaynak makinaları yetkili servis hizmeti,
tuzlada 2.el kaynak makinaları,
istanbul tuzlada kaynak makinaları onarımı,
tuzlada elektronik kart onarımı,
tuzlada gedik yetkili servis hizmeti,
tuzlada nuriş yetkili servis hizmeti,
istanbul tuzlada özen yetkili servis hizmeti,
istanbul tuzlada ışık kaynak makinaları yetkili servis hizmeti,
türkiyede kaynak makinaları satışı,
türkiyede 2. el kaynak makinaları satışı,
türkiyede kaynak makinaları tamiratı,
türkiyede inverter kaynak makinaları tamiratı,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.