• grs.danismanlik03@gmail.com
  • İletişim ; 0850 241 78 98

Madenler Bizim Balıkçı 0538 310 1429 Ümraniye de Balık Lokantaları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ABDULKERİM UÇAN
  • ADRES: Madenler Mahallesi, Amiral Sokak, No:9, 34776 Ümraniye/İstanbul
  • TELEFON: 0 (538) 310 1429
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

MADENLER BİZİM BALIKÇI olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.Balık ekmek,ızgara,Pişmiş balık,çiğbalık satışı olarak sizleri aramıza bekliyoruz.
Tükettiğiniz besinlerin sağlığınız üzerinde yadsınamaz bir etkisi vardır. Doğal ürünleri tercih etmeniz, besin değerleri yüksek gıdalar ile beslenmeniz sağlığınızı korumanıza, fiziksel ve zihinsel açıdan güçlü olmanıza yardımcı olur. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu et ihtiyacını karşılamak için tüketeceğiniz balıklar Hastalıklara karşı bağışıklığınızı güçlendirir. Cildinizin daha genç görünmesini sağlar. Saçlarınıza canlı bir görünüm kazandırır. Diyabet görülme olasılığını düşürür. Kalp ve damar hastalıklarının oluşma ihtimalini azaltır. İçerisinde bulunan Omega 3 yağ asitleri sayesinde unutkanlığı önler. Göz ve bağırsak sağlığınızı korumada etkilidir. Sedef, egzama gibi deri hastalıklarından korunmanıza yardımcı olur. Genç bireylerde astım gibi rahatsızlıkların önlenmesine, akciğerlerin güçlenmesine yardımcı olur.Gıda kolunda kurulmuş olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteyi elde etmeyi başarmış ve değişmez bir hale getirerek eksiksiz kentinin müşterilerine sunmayı bir borç bilmiştir.Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini koruyoruz.Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.Pek çok faydası bulunan balığın tüketiminde titiz davranmak gerekir. Balıkları taze olarak temin etmeniz, bozulmadan tüketmeniz gerekir. Aksi halde zehirlenmeler yaşayabilir, sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz.MADENLER BİZİM BALIKÇI sektöründe hizmet veren firmamızdan dilediğiniz çeşitte balıkları taze olarak temin edebilirsiniz. Günlük balık satışlarımız ile sağlığınızı tehlikeye atmayız.
İstanbul Ümraniye’de size en yakın balıkçı olarak hizmet veren firmamızda balık ekmek satışlarımız da bulunmaktadır. Hijyen ve sanitasyon kurallarını titizlik ile uygulayarak en leziz balık ekmekleri siz değerli müşterilerimiz ile buluştururuz. Dilerseniz balık ekmek siparişlerinizi ev ve iş adreslerinize verebilirsiniz. Siparişleriniz size mümkün olan en kısa sürede, en iyi şekilde ulaştırılacaktır. Taze, leziz, çeşitli balıklar; enfes balık ekmekler için firmamızı tercih edin. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.Sizleri aramıza bkeliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.