• grs.danismanlik03@gmail.com
  • İletişim ; 0850 241 78 98

Ekmek Teknesi 0546 896 5140 Boyabat da Fırın

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
75 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ERCAN ASLAN
  • ADRES: Çamlıca Mahallesi, Erdinç Akça Cd., 57200 Boyabat/Sinop
  • TELEFON: 0 (546) 896 5140
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ SİNOP

FİRMA HAKKINDA

SİNOP BOYABAT’da uzun yıllardır hizmet veren işletmemiz EKMEK TEKNESİ MI FIRINI Ülkemizde oldukça önemli ve değerli bir unsur olan ekmek fırını sembolü, eskisi kadar gözde olmasa da değerini korumaktadır EKMEK TEKNESİ faaliyetlerine ara vermeden devam işletmemiz EKMEK TEKNES ailesi olarak bu geleneği sürdürmeye devam ediyoruz.
Küçük işletmemiz EKMEK TEKNESİ pek çok çeşitte ve lezzette ekmeğe ev sahipliği yapmaktadır. Günlük ve taze olarak üretilen tüm ürünlerimiz, hijyen kuralları doğrultusunda imal edilmektedir. Deneyimli ve profesyonel ustalarımızın elinden çıkan her bir ürün, tadına doyum olmayan eşsiz lezzetlere dönüşmektedir. Bizler de olabildiğince çok çeşit ile bu geleneği kaldığı yerden sürdürerek gelecek nesillere bırakmayı hedeflemekteyiz.
Sizlere damak zevkine ve ihtiyaçlarınıza göre oldukça fazla çeşitte ekmek çeşidi sunuyoruz. EKMEK çeşitleri gibi geleneksel çeşitlerimiz günlük olarak üretilerek satışa sunulmaktadır. Geleneksel lezzetlerin yanı sıra yeniliklerin de takibini gerçekleştiren firmamız pide üretimi ve satışını da hız kesmeden sürdürmektedir.
Sizlere temiz, lezzetli ve kaliteli ürünler sunmak firmamızın en büyük istekleri arasında yer almaktadır. Amacımızı gerçekleştirmek adına hijyen kurallarını ihlal edecek uygulamalardan uzak durarak temiz ve hijyenik üretim süreçlerine imza atıyoruz. Sizler de günlük ekmek ihtiyacını, geleneksel ve kaliteli bir fırından karşılamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Toplu siparişler için de firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.